-->
26 سپتامبر 2018
1478

انقعاد تفاهم همکاری علمی-پژوهشی بین پژوهشگاه هوافضای وزارت عتف و انجمن میکروالکترونیک ایران


در راستای ارتقای کیفیت فعالیت نهادهای علمی و پژوهشی کشور و به اشتراک گذاری توانایی ها و ظرفیتها، پیشنهاد همکاری علمی-پژوهشی بین پژوهشگاه هوافضای وزارت عتف و انجمن میکروالکترونیک ایران در ابتدای سال 97 مطرح شد. این پیشنهاد پس از بررسی و رایزنی های دو جانبه، منجر به تنظیم تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه و انجمن شده و نهایتا در جلسه هیات مدیره مورخ 4 مهرماه 1397 و با حضور نماینده پژوهشگاه هوافضای وزارت عتف، جناب دکتر پیمان علی پرست، تفاهم نامه مذکور به تصویب هیات مدیره رسید.

یکی از اولین نتایج انعقاد این تفاهم نامه، برگزاری اولین کنفرانس بین المللی انجمن میکروالکترونیک ایران توسط پژوهشگاه هوافضای وزارت عتف در سال 98 خواهد بود.

نظر

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

اعلام فرصت های شغلی جهت اطلاع متخصصان

از همه سازمانها و شرکتهای دارای طرحها و پروژه های میکروالکترونیکی دعوت می شود تا با ثبت طرح/پروژه خود در این سامانه، از فرصت جذب بهترین متخصصان میکروالکترونیک کشور بهره مند گردند.
متخصصان محترم می توانند با ارسال رزومه تخصصی خود به آدرس info@iramis.org به بانک اطلاعات متخصصان انجمن میکروالکترونیک ایران پیوسته و در صورت نیاز از جزئیات فرصت های شغلی ثبت شده در سایت انجمن اطلاع یابند.

فرم ثبت طرح/پروژه پروژه های ثبت شده

دومین کنفرانس میکروالکترونیک ایران

سايت كنفرانس icm2020

آخرین اخبار