-->
21 نوامبر 2017
1595

اولین همایش "پیمایش فناوری های الکترونیک، توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری" با موضوع "الکترونیک خودرو" برگزار شد.


همایش "پیمایش فناوری های الکترونیک، توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری" همایش اول با موضوع "الکترونیک خودرو" در تاریخ های 22 و 23 آبان ماه 1396 در دانشگاه تبریز توسط منطقه ویژه ربع رشیدی و با مشارکت حامیان همایش همزمان با پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدیRINOTEX2017  برگزار گردید. در کنار  همایش، کارگاهی با عنوان "کارگاه طراحی مدارات مجتمع آنالوگ و دیجیتال" با همکاری انجمن میکروالکترونیک ایران با ظرفیت 25 نفر و به مدت 10 ساعت (طی دو روز متوالی) نیز با موفقیت ارایه گردید. متقاضیان شرکت در کارگاه بیش از ظرفیت بوده است که نهایتا با 26 نفر برگزار گردید. کارگاه توسط دو نفر از پژوهشگران مجرب عضو انجمن میکروالکترونیک ایران به نام آقایان مرتضی مهدی ساسان و ابوالفضل مرادپور برگزار شد و به شرکت کنندگان، گواهی کارگاه با امضای مشترک شبکه فام استان آذربایجان شرقی و انجمن میکروالکترونیک ایران صادر گردید.

اطلاعات تکمیلی درباره این همایش در سایت http://etsconf.ir قابل مشاهده می باشد.

نظر

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

اعلام فرصت های شغلی جهت اطلاع متخصصان

از همه سازمانها و شرکتهای دارای طرحها و پروژه های میکروالکترونیکی دعوت می شود تا با ثبت طرح/پروژه خود در این سامانه، از فرصت جذب بهترین متخصصان میکروالکترونیک کشور بهره مند گردند.
متخصصان محترم می توانند با ارسال رزومه تخصصی خود به آدرس info@iramis.org به بانک اطلاعات متخصصان انجمن میکروالکترونیک ایران پیوسته و در صورت نیاز از جزئیات فرصت های شغلی ثبت شده در سایت انجمن اطلاع یابند.

فرم ثبت طرح/پروژه پروژه های ثبت شده

دومین کنفرانس میکروالکترونیک ایران

سايت كنفرانس icm2020

آخرین اخبار