-->
8 ژانویه 2020
1913

اولین کنفرانس ملی میکروالکترونیک ایران برگزارشد


اولین کنفرانس ملی میکروالکترونیک ایران در تاریخ 5 دی ماه با همکاری انجمن میکروالکترونیک ایران و پژوهشگاه هوافضا در سالن کهربای دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد.

مراسم افتتاحیه با سخنرانی دکتر سیدمجتبی عطاردی رئیس انجمن میکروالکترونیک و رئیس دائمی کنفرانس و دکتر فتح ­اله امی رئیس پژوهشگاه هوافضا و رئیس اولین کنفرانس میکروالکترونیک برگزار شد. در ادامه، دکتر ناظمی معاون فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر نقی پور رئیس صندوق حمایت از الکترونیک (صحا) و دکتر ملکی‌فر نماینده صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری سخنرانی داشتند.

دو سخنرانی کلیدی و تخصصی با عناوین "ارائه برنامه راهبردی صنعت میکرو الکترونیک" توسط دکتر عطاردی و "ترانزیستورهای اثر میدان با عملکرد بالا بر پايه ساختارهای دو بعدی فسفرین و سولفید تنگستن" توسط دکتر مهاجرزاده ارائه شد.

بعد از ظهر روز افتتاحیه، دو میز گرد تخصصی با عناوین "چشم انداز آینده میکرو الکترونیک در ایران و راهبردهای توسعه آن در کشور" به دبیری دکتر عطاردی و "چالش های کسب و کار میکرو الکترونیک در ایران و مدل کسب و کار بهینه در این حوزه" به دبیری دکتر فتوت احمدی برگزار شد.

در ادامه و پس از  مجمع عمومی انجمن میکروالکترونیک، مقالات ارسالی کنفرانس به صورت پوستر و شفاهی ارائه شدند.

لازم به ذکر است که چهار کارگاه تخصصی این کنفرانس، روز چهارم دی‌ماه در پژوهشگاه هوافضا برگزار شده ‌بود.

نظر

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

اعلام فرصت های شغلی جهت اطلاع متخصصان

از همه سازمانها و شرکتهای دارای طرحها و پروژه های میکروالکترونیکی دعوت می شود تا با ثبت طرح/پروژه خود در این سامانه، از فرصت جذب بهترین متخصصان میکروالکترونیک کشور بهره مند گردند.
متخصصان محترم می توانند با ارسال رزومه تخصصی خود به آدرس info@iramis.org به بانک اطلاعات متخصصان انجمن میکروالکترونیک ایران پیوسته و در صورت نیاز از جزئیات فرصت های شغلی ثبت شده در سایت انجمن اطلاع یابند.

فرم ثبت طرح/پروژه پروژه های ثبت شده

دومین کنفرانس میکروالکترونیک ایران

سايت كنفرانس icm2020

آخرین اخبار