-->
28 نوامبر 2017
3938

چهارمین دوره مسابقات ملی طراحی سیستم های دیجیتال برگزار شد


چهارمین دوره مسابقات ملی طراحی سیستم های دیجیتال در دانشگاه تهران در سه محور FPGA ،GPU وHW/SW  برگزار شد. تیم ها در هر بخش از مسابقه، با توجه به صورت مسأله تعیین شده و نحوه داوری از پیش مشخص شده امتیاز دهی شدند. نهایتاً تیم ها بر اساس امتیازات بدست آمده رتبه بندی شدند. جزئیات هر بخش را می توانید در سایت مسابقه مشاهده نمایید.

دوره های پیشین این مسابقه در دانشگاه های صنعتی شریف، امیرکبیر و شهید بهشتی برگزار شده است و امسال به همت دانشکده برق دانشگاه تهران در تاریخ 1 و 2 آذر ماه 1396 از ساعت 9 صبح چهارشنبه در دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران شروع شد.

در این مسابقات علاوه بر انجام مسابقه و رقابت بین تیم های دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور و محک زدن میزان دانش آنان؛ هدف های مهم دیگری نیز برآورده شد:

- ارتباط صنایع و شرکت ها با دانشگاه و دانشجویان جهت آشنایی با نیروهای فنی و علمی برتر

- نمایش تکنولوژی های برتر روز دنیا در حوزه FPGA و سیستم های دیجیتال

- گفتگوهای فنی و تجربی با دانشجویان در مورد چگونگی ورود به بازار و ایجاد شرکت های دانش بنیان

- انتقال تجربیات بین شرکت ها و دانشجویان و امکان جلسات و ملاقات حضوری

- بررسی فنی بوردهای پردازشی و نمونه برداری و ابر پردازشگر 28 لایه مهندسی محققان یاسین با حضور کارشناسان فنی این شرکت

 برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانید به سایت مسابقات طراحی سیستم های دیجیتال (دانشگاه تهران) به نشانی http://fpgasoc.ut.ac.ir مراجعه فرمایید.

نظر

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

اعلام فرصت های شغلی جهت اطلاع متخصصان

از همه سازمانها و شرکتهای دارای طرحها و پروژه های میکروالکترونیکی دعوت می شود تا با ثبت طرح/پروژه خود در این سامانه، از فرصت جذب بهترین متخصصان میکروالکترونیک کشور بهره مند گردند.
متخصصان محترم می توانند با ارسال رزومه تخصصی خود به آدرس info@iramis.org به بانک اطلاعات متخصصان انجمن میکروالکترونیک ایران پیوسته و در صورت نیاز از جزئیات فرصت های شغلی ثبت شده در سایت انجمن اطلاع یابند.

فرم ثبت طرح/پروژه پروژه های ثبت شده

دومین کنفرانس میکروالکترونیک ایران

سايت كنفرانس icm2020

آخرین اخبار