-->
12 جون 2018
2596

کتاب تحلیل و طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ


کتاب «تحلیل و طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ» اثر «مهرداد شریف بختیار» است. ناشر درباره‌ی کتاب آورده است: «کتاب حاضر عمدتا برای استفاده در دروس دانشگاهی الکترونیک (الکترونیک 1 و 2 و3) با این فرض تالیف شده است که خواننده با مقدمات الکترونیک و مفاهیمی نظیر ضریب تقویت یا مدارهای مقدماتی دیود و مقاومت آشنا بوده و البته دروس مقدماتی تئوری‌مدار را گذرانده است. نحوه‌ی ارائه‌ی مطالب متناسب با سیستم آموزشی کشور بوده و سعی شده که تصویر ایجادشده در ذهن خواننده به‌تدریج تکمیل شده و علت ارائه‌ی هر مطلب و نیاز به داشتن آن به‌طور طبیعی احساس شود. به‌عنوان مثال فیزیک ترانزیستور و رفتار فرکانس پایین آن در فصل اول ارائه شده؛ اما فیزیک مربوط به رفتار فرکانس بالا در فصل 9 و قبل از فصول مربوط به رفتار فرکانسی مدارهای الکترونیک آورده شده؛ یعنی در جایی که نیاز به آن است.» این کتاب را انتشارات «نیاز دانش» منتشر کرده است.

عنوان کتاب: کتاب تحلیل و طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ

 جلد اول (ترانزیستورهای Bipolar)

مؤلف: مهرداد شریف بختیار

ناشر: نیاز دانش

سال نشر: 1394

شمارگان: 1000 نسخه

تعداد صفحات: 636

شابک: 4-22-7724-600-978

قیمت: 280000 ریال

نظر

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

اعلام فرصت های شغلی جهت اطلاع متخصصان

از همه سازمانها و شرکتهای دارای طرحها و پروژه های میکروالکترونیکی دعوت می شود تا با ثبت طرح/پروژه خود در این سامانه، از فرصت جذب بهترین متخصصان میکروالکترونیک کشور بهره مند گردند.
متخصصان محترم می توانند با ارسال رزومه تخصصی خود به آدرس info@iramis.org به بانک اطلاعات متخصصان انجمن میکروالکترونیک ایران پیوسته و در صورت نیاز از جزئیات فرصت های شغلی ثبت شده در سایت انجمن اطلاع یابند.

فرم ثبت طرح/پروژه پروژه های ثبت شده

دومین کنفرانس میکروالکترونیک ایران

سايت كنفرانس icm2020

آخرین اخبار