-->
12 جون 2018
1663

کتاب واژه نامه تخصصی انگلیسی به فارسی میکروالکترونیک و مدار مجتمع


بدین وسیله به اطلاع می رساند اولین کتاب واژه نامه تخصصی انگلیسی به فارسی میکروالکترونیک و مدار مجتمع توسط اعضای محترم هیأت مدیره انجمن علمی میکروالکترونیک گردآوری و به چاپ رسیده است. از متخصصان و علاقه مندان به حوزه میکروالکترونیک و مدار مجتمع دعوت می شود جهت خرید یا ارسال کتاب به دبیرخانه انجمن و یا انتشارات نیاز دانش واقع در خیابان انقلاب مراجعه فرمایند.

 لینک فروش اینترنتی کتاب: http://yon.ir/iTIne

این کتاب مشتمل بر 2000 واژه در سه زیر حوزه: افزاره و ساخت، مدارها و سامانه های آنالوگ و فرکانس رادیویی، مدارها و سامانه های دیجیتال می باشد.

مؤلف: انجمن میکروالکترونیک ایران (آقایان: دکتر سعید سعیدی، دکتر مصطفی ارسالی صالحی نسب، دکتر اسماعیل نجفی اقدم و دکتر بکتاش بهمنش و خانم ها: دکتر سوده عقلی مقدم و دکتر زیبا فاضل)

ناشر: نیاز دانش

سال نشر: 1397

شمارگان: 300 نسخه

تعداد صفحات: 77

شابک: 3-22-8906-600-978

قیمت: 70000 ریال

نظر

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

اعلام فرصت های شغلی جهت اطلاع متخصصان

از همه سازمانها و شرکتهای دارای طرحها و پروژه های میکروالکترونیکی دعوت می شود تا با ثبت طرح/پروژه خود در این سامانه، از فرصت جذب بهترین متخصصان میکروالکترونیک کشور بهره مند گردند.
متخصصان محترم می توانند با ارسال رزومه تخصصی خود به آدرس info@iramis.org به بانک اطلاعات متخصصان انجمن میکروالکترونیک ایران پیوسته و در صورت نیاز از جزئیات فرصت های شغلی ثبت شده در سایت انجمن اطلاع یابند.

فرم ثبت طرح/پروژه پروژه های ثبت شده

دومین کنفرانس میکروالکترونیک ایران

سايت كنفرانس icm2020

آخرین اخبار